Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi Bartosz Danowski

ISBN: 9788324606900

Published: June 12th 2007

Paperback

264 pages


Description

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi  by  Bartosz Danowski

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi by Bartosz Danowski
June 12th 2007 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 264 pages | ISBN: 9788324606900 | 5.52 Mb

Wyobraź sobie, że w trakcie surfowania po internecie znalazłeś ciekawą ofertę. Po pewnym czasie chcesz wrócić na stronę, na której znajduje się interesujący Cię produkt, ale nie pamiętasz jej adresu ani nazwy firmy. Wpisujesz w wyszukiwarce nazwęMoreWyobraź sobie, że w trakcie surfowania po internecie znalazłeś ciekawą ofertę. Po pewnym czasie chcesz wrócić na stronę, na której znajduje się interesujący Cię produkt, ale nie pamiętasz jej adresu ani nazwy firmy.

Wpisujesz w wyszukiwarce nazwę przedmiotu, ale zamiast szukanej witryny pojawiają się setki innych. Zniecierpliwiony kupujesz produkt u innego sprzedawcy. Nie chcesz, aby coś podobnego spotkało Twoich klientów? Zainteresuj się pozycjonowaniem stron, czyli technikami poprawiania pozycji witryny w wynikach wyświetlanych przez wyszukiwarki.Dzięki książce Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi zrozumiesz, jak działają wyszukiwarki, jak wpływa to na kolejność wyświetlania odnośników do znalezionych materiałów, a przede wszystkim - jak użyć tej wiedzy do tworzenia stron, które będą zajmowały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Poznasz także techniki umożliwiające poprawę funkcjonalności witryny oraz dodatkowe sposoby jej promowania, dzięki czemu liczba osób odwiedzających strony Twojej firmy szybko wzrośnie, podobnie jak generowane przez nią zyski.



Enter the sum





Related Archive Books

  1. 15.05.2014Crazy Cats
  2. 02.10.2013Mist


Related Books


Comments

Comments for "Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi":


fashionincracow.pl

©2010-2015 | DMCA | Contact us